top of page

Kontakt

DSCF9960.jpg

MinigolfPark - síť minigolfových hřišť

Telefonní číslo
+420 777 891 610

E-mail
jmm@agencie.cz

Hrací dny turnaje Junior Minigolf Masters: 

středa - čtvrtek  9:00 - 14:00

Tomáš Navrátil, (na fotce), který pro Vás turnaj i samotné hřiště na Maninách připravil, má minigolf v DNA. Kromě toho, že je již přes 30 let závodním hráčem, je také prezidentem Českého minigolfového svazu, trenérem a zakladatelem minigolfového klubu Yamka, který vychoval již několik úspěšných českých reprezentantů tohoto sportu. Děti tedy nemohou být v lepších rukách!

Příběh sítě hřišť MinigolfPark začíná u 7 letého kluka, kterému na dovolené na Slovensku učaroval minigolf.

Hrál ho nejen tam, ale v 11 začal hrát minigolf závodně v Olomouci. Stalo se tak 17. 10. 1989, když se přihlásil do místního minigolfového oddílu - byla to natolik revoluční záležitost, že starý režim ve státě vydržel už pouhý měsíc...

Pomáhal s provozem přestěhovaného olomouckého hřiště v létě 1997 (navzdory velkým povodním na Moravě). Ve stejném roce objevil při svém příchodu na vysokou školu v Ostravě zdevastovaný minigolf na místních vysokoškolských kolejích, aby o rok později se svým kamarádem začal hřiště opravovat a provozovat (v roce 2001 se zde uskutečnil oficiální minigolfový turnaj s pravděpodobně prvním webovým online přenosem na světě).


V roce 2004 se přesunul do Prahy, kde vykonával práci daňového poradce v renomované a v danou chvíli největší daňově poradenské společnosti v České republice.

Odmala pak měl jeden sen - síť minigolfových hřišť po celé republice. A krytý minigolf? Neuskutečnitelná bláznivost...

A přece - v roce 2010 se svými dvěma spolupracovníky otvírá svého času jediný krytý minigolf v České republice - Minigolf Butovice.

Od té doby přichází na minigolf tisíce lidí ročně, uskutečnil se zde turnaj s největším prize money v historii minigolfu, uspořádaly se desítky narozeninových oslav a první děti se začaly zúčastňovat kroužků minigolfu.

V srpnu 2018 se minigolf přestěhoval z Butovic do obchodního domu Kotva, kde vše pokračovalo až do roku 2023, kdy celková rekonstrukce OD Kotva a jeho dočasné zavření zapříčinilo přestěhování na pražské Maniny, kde příběh pokračuje.

"Mé kolegy zasvěcuji do tajů minigolfu, aby vám všem mohli zpříjemnit váš pobyt u nás.

Svým příchodem k nám mi pomáháte žít můj sen. Děkuji vám za to."

 - Tomáš Navrátil

bottom of page